راز جوان ماندن با محصولات میلادوپیز


انیستیتو میلادوپیز با پشتوانه نیم قرن تجربه و تحقیق پزشکان پوست سوئیس و توجه کامل به نیازهای زن امروزی حفظ جوانی و تداوم زیبائی را بعنوان اولین هدف مد نظر قرارداده و افق های جدیدی را در درمانهای متخصصان پوست ایجاد نموده است .

آیا بهای لازم را به پوست خود می دهید :

وضعیت پوست شما تأثیر بسزائی در زیبایی و نوع نگرش شما دارد . پوست شما ارزش آن را دارد تا ارزشمند ترین محصولات بهداشتی و آرایشی را داشته باشد . محصولات میلادوپیز با تأثیرات زیانبار محیط زیست و عوامل پیری پوست به مبارزه برخاسته و راز جوان ماندن را به ارمغان می آورد .

علت برتری محصولات میلادوپیز چیست ؟

میلادوپیز طبیعی ترین و خالص ترین محصولات خود را که تهیه شده از عصاره گلهای کوهپایه های آلپ ، میوه های گرمسیری ، جلبک و املاح اقیانوسها و عناصر کمیاب معدنی و نمک دریاها می باشد را به شما پیشنهاد می کند . تاریخچه میلادوپیز ، هفتاد سال افتخار

کمپانی میلادوپیز در سال 1938 میلادی با پشت سر گذاشتن سالها تحقیق و بر اساس آخرین متدهای پیشرفته علمی پایه گذاری شد.
تعهد به داشتن بالاترین کیفیت باعث شد که این شرکت پس از گذشت 70 سال همواره به عنوان یکی از مهمترین پیشگامان تولید محصولات بهداشتی ضد سالخوردگی در دنیا مطرح باشد. 
تضمین اثر بخشی فوق العاده، نتیجه انتخاب خالص ترین مواد فعال تشکیل دهنده می باشد که در محصولات میلادوپیز بکار رفته است.
تولید محصولات میلادوپیز بر اساس بالاترین استانداردها صورت می گیرد و براساس قوانین سوئیس کمپانی میلادوپیز مسئولیت محصولات را در مقابل مصرف کنندگان به عهده می گیرد.
کلیه محصولات میلادوپیز از نظر درماتولوژیک تست شده و دارای گواهی استاندارد تولید ISO 9001 می باشند.

 

اگر . . . . .

در جستجوی راز جوان ماندن هستید ، اگر خواستار اندامی متناسب ، پوستی لطیف و شاداب می باشید راه چاره را از هنرمندان متخصص پوست بخواهید چرا که زیبا سازی پوست یک هنر است . 

کیفیت محصولات میلادوپیز در قلب مهارت ها و نتایج اثربخش و تضمین شده آن خلاصه می شود که حس برتری را به شما ارزانی می دارد ، چرا که پوست شما نمایانگر اعتماد بنفسی است که ناشی از زیبایی شما می باشد . 

فهرست محصولات :

ضد لک و سفید کننده – محصولات خاویار – اسیدهای میوه – ضد آفتاب – مراقبت از چشم – ضد چروک – تغذیه پوست – پاکسازی – ضد سرخی – کرم جوانی و ....


تلفن سفارشات

درخواست همکاری در فروش سایت دکتر فخار

دسته بندی محصولات

رهگیری سفارشات


کد رهگیری خود را وارد نمایید:
عضویت در خبرنامه


نام :
ایمیل :
 


Bank Mellat